Godło „Teraz Polska” dla Programu „Trzymaj Formę!”

1 października 2020 r. Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców otrzymała certyfikat potwierdzający przedłużenie prawa do posługiwania się Godłem "Teraz Polska" dla Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę!” w roku szkolnym 2020/2021.

Zgodnie z umową, prawo to jest ważne do dnia 9 czerwca 2023 r.

Przyznanie znaku na kolejną edycję Programu stanowi potwierdzenie, że "Trzymaj Formę!" jest niezmiennie przedsięwzięciem, które dzięki swoim walorom jakościowym wyróżnia się na rynku oraz może być wzorem dla innych.

Godło Teraz Polska

 


Program „Trzymaj Formę!" współorganizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców w ramach realizacji strategii WHO dot. Diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Celem programu "Trzymaj formę!" jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór jednostki. 

 

Organizatorzy programu

 

Patroni programu

 

Patroni honorowi

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij